Privatumo apsauga

Naudojantis įmonei MB "Alternatyvi mada" priklausantis internetinis projektas www.alt-boutique.lt apie vartotoją išsaugo šiuos duomenis: registracijos formose įvesta informacija, interneto puslapio naršymo bei grįžtamosios informacijos užklausų informacija. Vartotojų pateikti asmens duomenys atidžiai tvarkomi ir saugomi. Asmens duomenis Alt boutique naudos savo įsipareigojimams vykdyti ir rinkodaros tikslais.

Asmens duomenų atskleidimas trečiosioms šalims

Asmeniniai duomenys rinkodaros tikslais ar siekiant įvykdyti bendrovės įsipareigojimus vartotojui gali būti perduoti MB "Alternatyvi mada" įmonėms, reklamos partneriams, duomenų apdorojimo įmonėms. Bendrovė MB "Alternatyvi mada" vartotojų asmens duomenų trečiosioms šalims neperleis, jei bus vykdomi ne įmonės MB "Alternatyvi mada" rinkodaros veiksmai.

Registracija

Norėdami apsipirkti www.alt-boutique.lt svetainėje turite prisiregistruoti. Šis procesas yra greitas ir padės sutaupyti Jūsų laiką ateityje. Tereikia įvesti savo e. pašto adresą, užpildyti prašomą informaciją ir sukurti slaptažodį. Registracijos metu įvesti duomenys taps prisijungimo prie asmeninės paskyros būdu.

Tiesioginė reklama

MB "Alternatyvi mada" gali naudoti vartotojų asmens duomenis reklamai bei klientų informavimui. Reklamos pranešimų galima bet kada atsisakyti.

Svetainės sekimas

Bendrovė MB "Alternatyvi mada" veiklos vystymo tikslais klientų naršymui stebėti naudoja programinę sekimo įrangą.

Slapukai

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, siunčiami iš tinklalapio serverio (pvz., www.alt-boutique.lt) į naršyklę, kai lankomasi tinklalapyje. Priklausomai nuo naršyklės nuostatų, jie yra išsaugomi arba atmetami. Išsaugoti slapukai leidžia serveriams identifikuoti Jūsų kompiuterį. Tai reiškia, kad vystydama savo veiklą, bendrovė galės Jums pateikti individualių pasiūlymų. Siekiant patogesnio naudojimosi svetaine, rekomenduojama slapukus įrašyti. Esant poreikiui, slapukus galima išjungti naršyklės nustatymų skiltyje.

Nuorodos į trečiųjų šalių tinklalapius

Ši privatumo politika taikoma tik MB "Alternatyvi mada" tinklalapiams. Interneto svetainėje www.alt-boutique.lt gali būti nuorodų į kitus tinklalapius, todėl prieš pateikiant savo asmens duomenis, rekomenduojama susipažinti su tų tinklalapių privatumo politika. Bendrovė neatsako už kituose tinklalapiuose pateiktų duomenų saugumą.